Вы не авторизованы Вход Зарегистрироваться
Моя корзина:
0 товаров - 0.00 грн.
Vodafone (066) 59 888 30
Киевстар
(068) 57 888 80
Email:
info@svetofor.cv.ua
Написать нам

Блоки / Блок Полезные статьи

Як вибрати баночну фарбу для автомобіля?

Як вибрати фарбу до автомобіля? 

 

У наш час автомобілі відіграють одну з ключових ролей нашого життя. Майже кожна сучасна сім'я має в своєму розпорядженні “залізного коня”. Але він, як і всі механічні і металеві пристроі, має своєчасно обслуговуватись та ремонтуватись. Для гарного зовнішнього вигляду використовують різноманітні автоемалі.При виборі потрібно знати, що існує кілька типів автомобільної емалі, у кожної є свої плюси і мінуси.

 

Акрилова емаль

 

Двокомпонентна фарба, широко поширена для фарбування авто. Виготовляється на основі натуральних акрилових компонентів. Фарбується з обов'язковим додаванням затверджувача. По міцності та вмісту легких речовин ділиться на 3 типи: HS (більш тверде покриття, з високим сухим залишком), MS (більш м'яке покриття з середнім сухим залишком) і LS (м'яке покриття з низьким сухим залишком).

Плюси: хороша якість і рівномірність покриття, стійкість до ультрафіолетових впливів, блиск, швидко висихає, не потрібно нанесення лаку.

Мінуси: дорого, необхідність нанесення фарби в кілька шарів.

 

Синтетична " (алкідна) автоемаль

 

В основу цих автофарб входять синтетичні смоли. Сохне в природних умовах без додавання затверджувача.

Плюси: відносно дешева, легко наноситься, гарна якість покриття, блиск.

Мінуси: довго сохне, полірування та миття хімією тільки після повного висихання.

 

Фарба Базова, з ефектом "металік”

 

Для того щоб надати автомобілю індивідуальний вигляд автовиробники використовують автоемалі з ефектом “металік”. Вони надають кузову виразності та унікальності.

Двошаровий металік - найбільш популярний спосіб фарбування в наш час. Наноситься перший шар фарби, а  після її висихання, наноситься захисний слой лаку, який і утворює якісне блискуче покриття. Найсучасніші фарби наразі мають і три шари покриття. На перший слой використовують підклад, який дає основний колір, потім напівпрозорий другий шар і в кінці покривають лаком для захисту і блиску автомобіля.

 

Для допомоги у виборі автомобільної емалі та приготуванні ексклюзивного кольору звертайтесь на комп'ютерний підбір фарб “Светофор” у Чернівцях.

 

Контакты

Интернет-магазин "Светофор"
Связаться с нами!!!
Телефоны:
+38066598-88-30 - Viber; WhatsApp
+38068578-88-80

Контактное лицо: Андрей,Александр

Адрес: Украина, Черновицкая область,
Черновцы ул. Шухевича, 8А

Email: info@svetofor.cv.ua

Skype: svetoforik2016

Написать нам