Вы не авторизованы Вход Зарегистрироваться
Моя корзина:
0 товаров - 0.00 грн.
Vodafone (066) 59 888 30
Киевстар
(068) 57 888 80
Email:
info@svetofor.cv.ua
Написать нам

Блоки / Блок Полезные статьи

Як підібрати автомобільну фарбу?

"ЯК ПІДІБРАТИ ФАРБУ ДЛЯ АВТО?»

 

Лакофарбове покриття автомобіля - це не тільки колір автомобіля, а й важливий антикорозійний матеріал, який захищає кузов машини від впливу навколишнього середовища. Збереження заводської фарби є однією з основних завдань будь-якого автовласника.

Більшості автомобілістів знайомі ситуації, коли необхідне повне фарбування, або часткове перефарбування автомобіля. Тоді вони і починають цікавитися питанням підбору автокраски. Будь-яка автоемаль - це суміш, що складається з пігменту (що відповідає за колір) розчинника (забезпечує потрібну консистенцію), сполучної речовини, яка гарантує рівномірне нанесення і стійке глянцеве покриття.

Питання " Як підібрати фарбу для авто?" і "як правильно вибрати кольори фарб для автомобілів?"- задають як професіонали, так і прості автомобілісти. Комп'ютерний підбір фарб у Чернівцях “Светофор” вирішить це питання найкращим чином.

 

Як же відбувається на практиці підбір кольору фарби для вашого автомобіля?

 

Виробниками автомобільних фарб придумана каталожна система стандартних кольорів, використовуваних автовиробниками. Номери фарб для автомобілів різних марок, моделей і років випуску зібрані в колірні палітри, які служать помічниками при підборі потрібного вам кольору і відтінку. Як правило, наклейку з кодом можна знайти на внутрішній стороні капота, багажника або двері. У ній міститься номер фарби автомобіля, вказаний латинськими літерами та цифрами.

Власник автомобіля може спробувати визначити потрібний йому для фарбування колір, знявши невелику деталь і порівнюючи її колір з колірними палітрами виробників автоемалей. При цьому слід розуміти, що певні місця на автомобілі можуть відрізнятися за кольором від інших, вицвітати на сонці або, навпаки, мати більш насичений колір. Крім того, колір може по-різному виглядати при різному освітленні і відрізнятися при зміні типу потрапляє на деталь світла. Тому порівнювати кольору обов'язково слід і при денному, і при яскравому штучному освітленні.

 

Комп'ютерний підбір фарби для автомобіля

 

На допомогу автомайстерням і власникам автомобілів, створені спеціальні комп'ютерні програми, які пропонують скласти рецепт фарби, грунтуючись на порівнянні коду фарби, зазначеного для вашого автомобіля виробником, з частинами окремих деталей знятих з автомобіля, або зі спеціальними тест-пластинами. 

Якісний комп'ютерний підбір фарб у Чернівцях, Вам зроблять у фірмі “Светофор”. Ми допоможемо надати вашому авто неперевершений та однобарвний вигляд.

 

Контакты

Интернет-магазин "Светофор"
Связаться с нами!!!
Телефоны:
+38066598-88-30 - Viber; WhatsApp
+38068578-88-80

Контактное лицо: Андрей,Александр

Адрес: Украина, Черновицкая область,
Черновцы ул. Шухевича, 8А

Email: info@svetofor.cv.ua

Skype: svetoforik2016

Написать нам